• Sistem Sera

  ısıtma cihazları ve sera konstrüksiyonu üreterek seracılık sektöründeki yerini almış olup, halen faaliyetlerini modern sera çelik konstrüksiyon üretimi, galvanizli çelikten sera profil ve ek parçaları, sera ısıtma sistemleri ve anahtar teslim modern sera projeleri konularında devam etmektedir.

 • Farkımız

  – Çetin doğa koşullarında bile gelecek nesillere kalacak sağlamlıkta imalat yapmak. – Yüksek kalite ve dayanıklıkta galvanizli malzemeden imalat yapmak. – Çelik konstrüksiyonda 10 yıl paslanmazlık garantisi. Sert iklim koşullarına göre çift kat ısı perdeli mükemmel yalıtımlı sera imalatı. – Beton hatıl dönerek mükemmel dış ortam yalıtımı.

 • Amacımız

  Şirket prensibimiz sera kurulumunda kullanılacak olan malzemelerin yatırımcıya a’dan z’ye tanıtılıp et kalınlıkları, parça sayıları, ağırlık cetvelleri ile yatırımın tam karşılığını süpheye yer bırakmaksızın vermektir. Şirketimiz uzun yıllar sera sistemleri ve donanımları geliştiren ve montajını gerçekleştiren bir firma olmuştur. Uzun yıllar boyunca karşılaştığımız problemlerden edindiğimiz tecrübe ile ürettiğimiz çözümlerden diğer sera firmalarına yol gösterici olmaktayız. Seracılık faaliyetleri konusunda tercih edilen firma olarak, yurt içinde her yıl modern sera işletmelerinin büyük bir kısmını kurmaktayız. Amacımız siz değerli bitki üreticilerine problemleri çözülmüş, mühendisliği yapılmış, ihtiyaçları karşılamaya hazır sistemler sunmaktır

 • Misyonumuz

  Sistem Sera olarak misyonumuz dünya standartlarındaki modern sera sistemlerimizi en düşük fiyata sunarak ülkemizde de modern seracılığın gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Sistem Sera Türkiye genelinde başarıya imza attığı anahtar teslim projeler yapmış ve her geçen gün üretim kapasitesini geliştirerek siz değerli yatırımcılarımıza ekonomik ve kalıcı çözümler üretmeye devam etmektedir.